swmaksymilian.com.pl

swmaksymilian.com.pl

rada dzielnicy wzgorze sw. maksymiliana

rada dzielnicy wzgorze sw. maksymiliana

Autor John Heisner jest ekspertem w masońskiej symboliki [http://masonicbooks.heisner.info/category/masonic-symbolism/]. Był Master Mason aby przejść na stronę kliknij tutaj. od 1968 roku; służył jako kapelan, starszy diakon, Junior, Senior Warden Warden i Miłościwy Master of Amity Lodge nr 442 w San Diego w Kalifornii, a obecnie służy jako Inspektor Wydziału IX Grand Lodge of California. Jest autorem dwóch Symbolika masońska Pierścień [http://masonicbooks.heisner.info/category/masonic-symbolism/masonic-ring-symbolism/] .; Jest członkiem Scottish Rite masonerii w San Diego, gdzie obecnie służy jako oficer w Loży doskonałości i trzykrotnie przyznano puchar Albert Pike doskonałości w wykonywaniu Scottish Rite rytuału; członkiem Al Bahr sanktuarium od 1976 roku; członkiem organów York Rite, Templariusze, stopnie masońskie, Allied York Rite College i Rycerze Czerwonego Krzyża Konstantyna. Pan Heisner jest również członkiem Societas Rosicruciana w Civitibus Foederatis.

Pan Heisner została również praktykującym adwokatem w stanie Kalifornia od 1973 roku i jest obecnie specjalistą partner i próbny w firmie prawniczej w San Diego, gdzie podkreśla skomplikowanych sporów biznesu, handlu tajną sporów, nieruchomości oraz sporów spadkowych. On wcześniej pracował jako zastępca prokuratora okręgowego, zastępca prokuratora okręgowego i specjalny asystent United States Attorney. Jako prokurator karnego, pan Heisner ścigane i karane z przestępczością zorganizowaną, korupcję publicznego i głównych kwestii oszustw.

W ramach swej działalności zawodowej, pan Heisner również przewodniczył kilku komisji do San Diego County Bar Association oraz członkiem różnych komitetów karnych.

W ramach swojej społeczności pan Heisner pełnił funkcję prezesa i dyrektora stowarzyszenia jego właścicielem domu do wynajęcia, uczestniczył w procesie nacjonalizacji imigrantów jako członek Kiwanis.Jest żonaty, ojciec czworga dzieci, dorosłych i dziadka pięciu małych dzieci.

– autor artykułu