swmaksymilian.com.pl

swmaksymilian.com.pl

multikino wzgorze swietego maksymiliana gdynia

multikino wzgorze swietego maksymiliana gdynia

Moje doświadczenie z dwóch audytów IRS

Określenie „audyt IRS” może prowadzić osoby ciśnienie krwi w nanosekundy. Już w sierpniu 2003 przeszłam mojego pierwszego badania z niesławnej agencji rządowej. Aby zintensyfikować sprawy jeszcze bardziej, kiedy po raz pierwszy powiadomiony o kontroli, byłem w trakcie zabiegów radiacyjnych raka jąder. Aby powiedzieć, że był oburzony był mało. Mój żołądek już ubijaniu powodu zabiegów.

IRS wysyła te listy wyjaśniające, co myślą jesteś winien oprócz tego, co już zapłacił. IRS po prostu stwierdził, że „myślimy jesteś winien X, jeśli nie zgadzają proszę pokazać nam dowód, że jesteśmy w błędzie. Masz 30 dniach na odpowiedź.” Wierzę, że IRS nie uważa, że ??jest to badanie. Myślę, że odnoszą się do niego jako „litera śledczej”. W moim przypadku problem zszedł do pary punktów spornych, kilka transakcji giełdowych, że IRS nie mają podstawę kosztową i odliczenia dla opieki nad dzieckiem. Jeśli IRS nie może określić podstawę kosztową inwestycji sprzedałeś będą one przyjąć podstawę zerowych kosztach. Kiedy ostatni raz dokonał inwestycji za darmo? Chcę się na ten deal! Suma wpływów handlowych magazynie w pytaniu były niskie sześć cyfr, wierzę, że to $ 262000 o wartości transakcji giełdowych. Zakłada się, że kwota ta była cały zysk więc zawdzięczam podatki od zysków kapitałowych $ +262.000. Jednym z problemów było to, że mój księgowy nie zrobiła harmonogram D więc zawody nie zostały wymienione osobno. Kwestia odliczenia opieki nad dzieckiem był stosunkowo błahe. Po przejściu tam iz powrotem z IRS dwa lub trzy razy w końcu przyznał się do zapłaty kilkaset dolarów na osiedlenie się (co nadal nie wierzę, że należne).

Drugi audyt IRS (2006 rok podatkowy) skupiała się na tej samej podstawowej kwestii: Zdjęcie zawody, które zakłada, że ??zostały zakupione od zera.

– autor artykułu