swmaksymilian.com.pl

swmaksymilian.com.pl

ch riviera gdynia kod pocztowy

ch riviera gdynia kod pocztowy

X-ray szkoda mutacji może zabijać komórki lub zmienić ją. Jeśli komórka jest zmieniony, zmiana ta pozostaje z nim, ponieważ materiał genetyczny będzie powtórzyć błędu. Jeśli występuje uszkodzenie materiału genetycznego, wyniki są addytywne.

Zapamietaj to. Uszkodzenia radiacyjne jest kumulatywne. To nigdy nie odchodzi, to jest po prostu dodaje się do momentu komórka umiera lub genetyczne wyniki aberracji w raku i powstałego organizmu śmierci.

Nie istnieje bezpieczny poziom promieniowania. Jest to ryzyka i korzyści, jak gry cały leku.

Są tacy, w środowisku medycznym, którzy twierdzą (z istotnych danych potwierdzających), że 300 milionów lub tak rentgenowskie podejmowane każdego roku sumują się do bardzo istotnym czynnikiem w umieralności z powodu raka, a nawet miażdżyca. Ten ostatni jest wynikiem mutacji w uszkodzenia śródbłonka (krwi naczyń wieńcowych ściany), aby utworzyć małą guzów ogniskiem, z którego wyłania się płytki miażdżycowej.

Od rentgenowskie zawsze powodują uszkodzenia i szkody związane z liczbą i siłą ekspozycji, oczywistym rozwiązaniem jest mieć mniej rentgenowskie i mniejszą dawkę promieni rentgenowskich. Ale nie dostaniesz prawdziwe wygodne, że obaj. Najnowsze badania wykazały, że naprawa uszkodzeń niskiej dawki promieniowania do materiału genetycznego mogą być ignorowane lub opóźnione komórkowych mechanizmów naprawczych. Wysokie dawki, które zabijają komórki, zapobiegając ich niepohamowana rozrodczość (raka), może być lepiej niż niskich dawkach. Jednak wysokie dawki stworzyć niskie rozpraszanie dawki i bardziej powszechna uszkodzeniem.

Jak to na mylące bałagan?

Chodzi o to, że nawet eksperci nie są pewni stopnia uszkodzenia. Ale wszyscy są pewni szkody. Powinniśmy wziąć podpowiedź.

Niestety technicy i radiolodzy nie zawsze krytycznie kontroli rentgenowskiej dozowanie.

– autor artykułu